Tour Guide


Firma Luka Tour Gude zajmującą się wynajmem systemów TOUR GUIDE. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy w turystyce sprawiło, że bardzo szybko staliśmy się cenieni na rynku. Nasi odbiorcy to przede wszystkim biura podróży, dla których komfort turystów jest najważniejszy.

Codzienna walka o klienta i chęć zaistnienia na bardzo konkurencyjnym rynku, zmusza biura do ciągłego inwestowania w reklamę. Dlatego wychodząc na przeciw konkurencji oferujemy naszym odbiorcom wsparcie marketingowe. Wynajem systemów TOUR GUIDE daje możliwość wyróżnienia się w tłumie i sprawia, że turyści zaczynają utożsamiać się z marką biura. Naszym klientom oferujemy wparcie marketingowe w postaci darmowych smyczy jak i naklejek na odbiornikach.

Dlaczego biura stawiają na wynajem systemów TOUR GUIDE a nie na ich zakup?

Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta. Systemy TOUR GUIDE w zakupie nie są tanie, ponadto aby systemy były sprawne na każdą wycieczkę, biura zmuszone są przeznaczyć jedną osobę odpowiedzialną za przygotowanie systemów. Dodatkowo rosną koszty serwisu systemów TOUR GUIDE, wymianą baterii jak i koszty związane z zakupem smyczy czy naklejek.

www.luka-tour.pl